W obecnych czasach coraz więcej osób poszukuje usług oraz produktów przeszukując sieć. Dzięki temu strona internetowa stanowi sposób na dotarcie do wielu nowych klientów. Właśnie dlatego pełni rolę wizytówki firmy i musi być odpowiednio zaprojektowana, by wyglądać atrakcyjnie, robić pozytywne wrażenie, a przy tym pozwalać klientom bezproblemowo dotrzeć do informacji, których poszukują. Chcąc umożliwić to Państwa firmie, oferujemy profesjonalne projektowanie oraz tworzenie sklepów i stron internetowych.


Najpopularniejsze platformy do tworzenia stron – Wordpress i Joomla


Nasze projekty mogą być wykonane na wybranych przez klienta platformach. Najczęściej są to witryny Wordpress lub Joomla. Wielu klientów decyduje się na nie, ponieważ zapewniają wiele wygodnych rozwiązań, pozwalających na sprawne stworzenie profesjonalnej witryny lub sklepu online. Posiadają także wiele wtyczek umożliwiających wprowadzenie ciekawych funkcjonalności. Zarówno Joomla, jak i Wordpress sprawiają, że późniejsze dodawanie nowych treści jest bardzo łatwe, bezproblemowe i odbywa się za pośrednictwem wygodnego panelu.


Responsywne strony internetowe


Wielu użytkowników przeszukuje sieć nie korzystając z komputera, tylko z innych urządzeń elektronicznych, takich jak np. smartfon, czy tablet. Chcąc umożliwić im wygodne przeglądanie witryny, należy zadbać o to, by witryna była responsywna, czyli mogła dostosowywać się do rozdzielczości ekranu danego urządzenia np. poprzez zmianę wielkości grafik lub menu. Wśród naszych usług znajduje się tworzenie i projektowanie responsywnych stron internetowych.


Jaką witrynę najlepiej wybrać dla swojej firmy?


Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. W przypadku niektórych firm niezbędny będzie np. sklep internetowy, który będzie składał się wielu zakładek zawierających produkty i będzie przystosowany do obsługi całego procesu sprzedażowego. W innych przypadkach wystarczy, gdy firmowa witryna będzie pełniła jedynie funkcję wizytówki prezentującej ofertę lub serwisu przedstawiającego dokładnie wszystkie informacje dotyczące produktów i usług przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja firma, jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć odpowiednią witrynę. Swoją siedzibę mamy w Toruniu w województwie kujawsko-pomorskim, ale usługi oferujemy klientom z całego kraju.